NOCO Startovací zdroj GB50

Neohodnoceno
Lithiový startovací zdroj
4 190 Kč
Skladem

NOCO GB50 je přenosný lithiový bateriový startovací zdroj schopný poskytnout až 1500A pro nastartování motoru. Je vybaven patentovanou bezpečnostní technologií, která poskytuje ochranu proti zkratu a přepólování, díky tomu je snadné zařízení používat. Výkonný startovací zdroj, který funguje i jako přenosný zdroj energie pro dobíjení zařízení USB, jako je smartphone, tablet a další. Určen pro automobily, čluny, RV, nákladní automobily a další s benzinovými motory do 7 litrů a dieselovými motory do 4,5 litrů.

  • Kompaktní, ale výkonný lithiový booster s výkonem 1 500 A - až 30 startů na jedno nabití.
  • Extrémně bezpečný a omylů-odolný design s technologií proti zkratu a ochranou proti přepólování, která umožňuje bezpečné připojení k jakékoli 12V olověné baterii.
  • Velmi jasná 100 lumenová LED svítilna se 7 světelnými režimy, včetně SOS a nouzového blikání.
  • Dobíjejte svá osobní zařízení na cestách, jako jsou smartphony, tablety, e-hodinky a další - až 4 dobití smartphonů.
  • Určeno pro benzinové motory do 7 litrů a dieselové motory do 4,5 litrů pro automobily, čluny, sekačky na trávu a další.

Součástí balení: bateriové krokosvorky s kabely 60 cm, nabíjecí kabel USB-A do microUSB 1 m, USB adaptér do cigaretové zásuvky, textilní sáček na přístroj, návod k obsluze

Startovací zdroj je určený k podpoře startování vozidel s olověnou startovací baterií s odpovídajícím napětím vč. vozidel se systémem Start-Stop.
Neslouží k nabíjení baterie automobilu.

Kód Kód: 100973990
Jméno značky: NOCO
Kategorie: NOCO
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.22 kg
Model: GB50
Napětí (V): 12
Kapacita vnitřního akumulátoru (Wh): 35
Startovací proud (A): -
Špičkový proud (A): 1500A
Hmotnost samotného přístroje (kg): 0,75
Rozměry (mm): 218x86x48