TECMATE nabíječka OPTIMATE SOLAR, 12V - 80W

Neohodnoceno
Solární nabíječka OptiMate SOLAR TM523-8, 12V, 6,67A
5 490 Kč
na dotaz

OptiMATE Solar 12V - Systém nabíjení a monitorování baterií, řešení péče o baterii SMART 24-7 napájený sluncem.

Inteligentní solární systém OptiMate obsahuje solární panel odolný proti povětrnostním vlivům a inteligentní kombinovaný regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate Solar, který během dne nabíjí a udržuje 12 V baterii a v noci monitoruje a zobrazuje stav nabití baterie. Širokospektrální polykrystalická technologie solárního panelu generuje energii i při slabém osvětlení, kterou řídicí jednotka OptiMate převádí na proudové pulzy účinnější pro nabíjení a údržbu 12V baterie. V noci se inteligentní ovladač změní na monitor baterie, který poskytuje informace o baterii každé 3 sekundy na snadno čitelném LED panelu.

NABÍJENÍ
Nabíjí vybité baterie již od 1 V díky jedinečnému pulznímu působení. "Chytré nabíjení" - kontroler vybírá mezi pulzním a kontinuálním nabíjením podle síly slunečního záření. Inteligentní údržba pokračuje další den, pokud baterie zůstane nabitá přes noc, jinak se program vrátí ke kroku OPTIMALIZACE.

MONITORING
Stav baterie se zobrazuje každé 3 sekundy. Během režimu monitoringu odebírá méně než 0,5 mA. Pokud je solární energie dostatečná, automaticky se přepne na nabíjení.

MONTÁŽ
Regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate je oddělen od solárního panelu a lze jej umístit poblíž vozidla nebo baterie, aby bylo možné snadno sledovat průběh nabíjení a údržby. Solární panel musí být namontován a nakloněn tak, aby přijímal přímé sluneční světlo.

Kód Kód: 100974540
Jméno značky: TECMATE
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6.5 kg
napětí (V): 12
nabíjecí proud (A) - průměr: 6,67
ukazatel dobíjení: LED
použití: hobby