CSB Baterie GP12170, 12V, 17Ah

Neohodnoceno
Záložní (staniční) baterie pro aplikace UPS, EPS, EZS a režimy „stand by“ obecně.
1 290 Kč
Skladem

Modelová řada GP - optimální životnost 4 - 6 let.
Použití: především záložní zdroje a vysokozátěžová zařízení. Akumulátor velmi vysoké kvality. Konstruovaný pro aplikaci v nejnáročnějších prostředí. Vhodný pro použití především v záložních zdrojích (UPS), elektronických požárních systémech (EPS), elektronických zabezpečovacích systémech a telekomunikacích.

Výrobky zn. CSB používají světoznámí producenti výpočetní a kancelářské techniky jako například: POWERWARE, APC, LIBERT, MGE, RIELLO, SICON SOCOMEC, IBM, ASCOM, a další.
Kvalitu akumulátorů, použitých např. v záložních zdrojích, zajišťuje několik vlastností. Jednou z hlavních je požadavek na stejné fyzikální vlastnosti jednotlivých bateriových článků, zapojených sériově nebo sério-paralelně. Při splnění této podmínky je zaručena vysoká životnost. Akumulátory zn. CSB tuto podmínku splňují a to dokáží ocenit milióny uživatelů záložních zdrojů na celém světě.

Tato baterie má německý certifikát VdS (laboratoře akreditovány dle EN ISO / IEC 17025), který dokumentuje vysokou kvalitu a spolehlivost produktů.

Kód Kód: 100914310
Jméno značky: CSB
Kategorie: řada GP, GPL
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5.5 kg
kapacita Ah (20H): 17
napětí (V): 12
maximální vybíjecí proud (A): 230
délka (mm): 181
šířka (mm): 76
výška (mm): 167
rozměr konektoru: 12x12x2
typ kontaktu: M6/M8
typ: bezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový) - elektrolyt zasáknutý v skelných mikrovláknech
stav: nabitý
připraven k použití: ano
Certifikáty: VdS