CTEK SMARTPASS 120S, 12V, 120A, doplněk k nabíječce D250SE

Neohodnoceno
Doplněk CTEK SMARTPASS, plně automatický modul k nabíječce D250SA, 12V, 120 A
6 790 Kč
Skladem
Smartpass je plně automatický modul pracující ve spojení s nabíječem D250SE. Optimalizuje jeho činnost, chrání baterie před kritickým vybitím, zajišťuje napájení zařízení s nutnou minimální spotřebou. Umožňuje napájení až 120 A. SMARTPASS lze použít jako samostatnou jednotku, avšak nejlépe pracuje v kombinaci s D250SE. SMARTPASS vytváří prioritní cestu pro dobíjení servisního akumulátoru, díky níž se dobije rychleji a účinněji. Připojené zdroje energie, jako jsou sluneční, větrné nebo přístavní zdroje, budou přes SMARTPASS nabíjet jak servisní, tak i startovací akumulátor.

CTEK SMARTPASS poskytuje rozšíření o další funkce pro měniče s vyšším výkonem, větší alternátorové moduly a větší souběžnou zátěž.
• Odděluje akumulátory pro spotřebiče a servisní akumulátory během dobíjení, což značně zlepšuje kapacitu dobíjení, a snižuje napětí, což zvyšuje délku životnosti kontrolek a další elektroniky.
• Ochrana servisního akumulátoru, která zabrání škodlivému úplnému vybití, které by jinak zkracovalo životnost akumulátoru. Ochrana akumulátoru také zabraňuje tomu, aby byla navigace, komunikační zařízení a nouzová světla mimo provoz.
• Ochrana servisního akumulátoru proti přehřátí. Vysoká teplota akumulátoru může značně snížit jeho životnost.
• Udržovací nabíjení startovacího akumulátoru, které zjednoduší instalaci nižším počtem komponent.
• Zjednodušená instalace AC/DC nabíječky (přístavní síť). Stačí jediný výstup napájení z AC/DC nabíječky
Kód Kód: 100973280
Jméno značky: CTEK
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.9 kg
nabíjecí napětí (V): 12
max. vstupní napětí (V): 23
nabíjecí proud (A): 120
vhodné pro: všechny typy olověných akumulátorů (s kapalným elektrolytem, bezúdržbové MF, Ca/Ca, AGM a GEL) a lithiové baterie (LiFePO4)
kapacita (Ah): 28 - 800
použití: poloprofi