TECMATE nabíječka OPTIMATE SOLAR, 12V - 60W

Neohodnoceno
Solární nabíječka OptiMate SOLAR TM523-6, 12V, 5A
5 806 Kč
obvykle skladem, expedice do 3 prac. dnů

OptiMATE Solar 12V - Systém nabíjení a monitorování baterií, řešení péče o baterii SMART 24-7 napájený sluncem.

Inteligentní solární systém OptiMate obsahuje solární panel odolný proti povětrnostním vlivům a inteligentní kombinovaný regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate Solar, který během dne nabíjí a udržuje 12 V baterii a v noci monitoruje a zobrazuje stav nabití baterie. Širokospektrální polykrystalická technologie solárního panelu generuje energii i při slabém osvětlení, kterou řídicí jednotka OptiMate převádí na proudové pulzy účinnější pro nabíjení a údržbu 12V baterie. V noci se inteligentní ovladač změní na monitor baterie, který poskytuje informace o baterii každé 3 sekundy na snadno čitelném LED panelu.

NABÍJENÍ
Nabíjí vybité baterie již od 1 V díky jedinečnému pulznímu působení. "Chytré nabíjení" - kontroler vybírá mezi pulzním a kontinuálním nabíjením podle síly slunečního záření. Inteligentní údržba pokračuje další den, pokud baterie zůstane nabitá přes noc, jinak se program vrátí ke kroku OPTIMALIZACE.

MONITORING
Stav baterie se zobrazuje každé 3 sekundy. Během režimu monitoringu odebírá méně než 0,5 mA. Pokud je solární energie dostatečná, automaticky se přepne na nabíjení.

MONTÁŽ
Regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate je oddělen od solárního panelu a lze jej umístit poblíž vozidla nebo baterie, aby bylo možné snadno sledovat průběh nabíjení a údržby. Solární panel musí být namontován a nakloněn tak, aby přijímal přímé sluneční světlo.

Kód Kód: 100974530
Jméno značky: TECMATE
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4.8 kg
napětí (V): 12
nabíjecí proud (A) - průměr: 5
ukazatel dobíjení: LED
použití: hobby

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení